Marka: Bieler Lang

Model Numarası: Gasmonitor O2

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

Probe Type: Gas Monitor O2 Measuring principle: electrochem. cell Measuring gas: oxygen Measuring range: 0 - 25% Vol. Measuring signal: 4 - 20 mA Protection class: IP 54 Weight: 400g Supply: 21-28V DC 2-wire technology, one-man calibration, Direct access of the controls,

"Bieler Lang" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "Bieler Lang" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Bieler Lang Türkiye Satışı » Bieler Lang Türkiye Temsilcisi » Bieler Lang Türkiye Fiyatı » Bieler Lang Türkiye Distrübütörü » Bieler Lang Türkiye Bayisi Gasmonitor O2 Türkiye » Gasmonitor O2 Türkiye Satışı » Gasmonitor O2 Türkiye Temsilcisi » Gasmonitor O2 Türkiye Fiyatı » Gasmonitor O2 Türkiye Distrübütörü » Gasmonitor O2 Türkiye Bayisi »