Marka: HALO Electronics

Model Numarası: HFJ11-E1G41E-L12RL

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

FASTJACK W.1000BASE-T MAGNETIC W.LEDS/GREEN-YELLOW (i-temp) This component is not cancelable and can not be returned!

"HALO Electronics" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "HALO Electronics" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

HALO Electronics Türkiye Satışı » HALO Electronics Türkiye Temsilcisi » HALO Electronics Türkiye Fiyatı » HALO Electronics Türkiye Distrübütörü » HALO Electronics Türkiye Bayisi HFJ11-E1G41E-L12RL Türkiye » HFJ11-E1G41E-L12RL Türkiye Satışı » HFJ11-E1G41E-L12RL Türkiye Temsilcisi » HFJ11-E1G41E-L12RL Türkiye Fiyatı » HFJ11-E1G41E-L12RL Türkiye Distrübütörü » HFJ11-E1G41E-L12RL Türkiye Bayisi »