HV 1/2

Marka: Würges Vibrationsmotoren

Model Numarası: HV 1/2

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

3000 UPM VIBRATIONSMOTOR (82101)
FLYING POWER 500 N ARB.MOMENT 1CMKG
"ENTRY. MAX MAX 230 / 400V 50HZ 95 W
W.KL.F IP66 ....................
Weight: 3.535 KG

"Würges Vibrationsmotoren" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "Würges Vibrationsmotoren" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Würges Vibrationsmotoren Türkiye Satışı » Würges Vibrationsmotoren Türkiye Temsilcisi » Würges Vibrationsmotoren Türkiye Fiyatı » Würges Vibrationsmotoren Türkiye Distrübütörü » Würges Vibrationsmotoren Türkiye Bayisi HV 1/2 Türkiye » HV 1/2 Türkiye Satışı » HV 1/2 Türkiye Temsilcisi » HV 1/2 Türkiye Fiyatı » HV 1/2 Türkiye Distrübütörü » HV 1/2 Türkiye Bayisi »