KRV 533

Marka: Krombach

Model Numarası: KRV 533

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

Ball check valve Flange connection KRV 533
EN-JL1040
Nominal pressure: PN 16
Nominal diameter: DN 100
Ball check valve
Housing 2-piece: GG 25 / gummed inside
Seat: rubberized
Ball: rubber (heavy,
not buoyant)
Connection: flanges PN 16,
Form C
Overall length: DIN 3202 F1
Zg / Mod / Standard: KRV0545 / 3

"Krombach" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "Krombach" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Krombach Türkiye Satışı » Krombach Türkiye Temsilcisi » Krombach Türkiye Fiyatı » Krombach Türkiye Distrübütörü » Krombach Türkiye Bayisi KRV 533 Türkiye » KRV 533 Türkiye Satışı » KRV 533 Türkiye Temsilcisi » KRV 533 Türkiye Fiyatı » KRV 533 Türkiye Distrübütörü » KRV 533 Türkiye Bayisi »