L2D2 L6380 Deuterium Lamp

Marka: Hamamatsu

Model Numarası: L2D2 L6380 Deuterium Lamp

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

Deuterium Lamp

"Hamamatsu" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "Hamamatsu" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Hamamatsu Türkiye Satışı » Hamamatsu Türkiye Temsilcisi » Hamamatsu Türkiye Fiyatı » Hamamatsu Türkiye Distrübütörü » Hamamatsu Türkiye Bayisi L2D2 L6380 Deuterium Lamp Türkiye » L2D2 L6380 Deuterium Lamp Türkiye Satışı » L2D2 L6380 Deuterium Lamp Türkiye Temsilcisi » L2D2 L6380 Deuterium Lamp Türkiye Fiyatı » L2D2 L6380 Deuterium Lamp Türkiye Distrübütörü » L2D2 L6380 Deuterium Lamp Türkiye Bayisi »