MA025C-30 SMALL WORM REDUCER

Marka: MAKISHINKO

Model Numarası: MA025C-30 SMALL WORM REDUCER

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

REDUCER TORQUE = 85 - 6,708 NM REDUCTION RATIO 10 - 360

"MAKISHINKO" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "MAKISHINKO" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

MAKISHINKO Türkiye Satışı » MAKISHINKO Türkiye Temsilcisi » MAKISHINKO Türkiye Fiyatı » MAKISHINKO Türkiye Distrübütörü » MAKISHINKO Türkiye Bayisi MA025C-30 SMALL WORM REDUCER Türkiye » MA025C-30 SMALL WORM REDUCER Türkiye Satışı » MA025C-30 SMALL WORM REDUCER Türkiye Temsilcisi » MA025C-30 SMALL WORM REDUCER Türkiye Fiyatı » MA025C-30 SMALL WORM REDUCER Türkiye Distrübütörü » MA025C-30 SMALL WORM REDUCER Türkiye Bayisi »