Marka: Mennekes

Model Numarası: ERKEK EĞİK DÜZ FİŞ (100-200HZ YEŞİL)

Kategori: Elektrik Elektronik

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

"Mennekes" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "Mennekes" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Mennekes Türkiye Satışı » Mennekes Türkiye Temsilcisi » Mennekes Türkiye Fiyatı » Mennekes Türkiye Distrübütörü » Mennekes Türkiye Bayisi ERKEK EĞİK DÜZ FİŞ (100-200HZ YEŞİL) Türkiye » ERKEK EĞİK DÜZ FİŞ (100-200HZ YEŞİL) Türkiye Satışı » ERKEK EĞİK DÜZ FİŞ (100-200HZ YEŞİL) Türkiye Temsilcisi » ERKEK EĞİK DÜZ FİŞ (100-200HZ YEŞİL) Türkiye Fiyatı » ERKEK EĞİK DÜZ FİŞ (100-200HZ YEŞİL) Türkiye Distrübütörü » ERKEK EĞİK DÜZ FİŞ (100-200HZ YEŞİL) Türkiye Bayisi »