Mix/50-E1

Secco

Mix/50-E1

CARBON,SİC,VİTO

Garanti: 12 ay

Bu ürüne ait Türkiye içi kapı teslim fiyat ve teslim süresi içeren teklifimizi almak için info@yursat.com.tr e-posta adresine başvuru yapabilir ya da ayrıntılı bilgi için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz. Mix/50-E1 Markası, tedarik süresi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Firmamız Secco Türkiye Distribütörü veya Secco Türkiye Satış Temsilcisi değildir. Bu sitede gösterilen Özel marka adları ve ticari markalar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir.
Firmamız sipariş durumunda, belirtilen ürünlerde sadece Orjinal ve yeni ürün teklifi sunmaktadır.

Return busbar

Dönüş Busbar; Elektrik enerjisi dağıtımında, bir bara , yerel yüksek akım güç dağıtımı için tipik olarak şalt, panel panoları ve bara kapaklarının içine yerleştirilmiş metal bir şerit veya çubuktur. Ayrıca elektrik şalt tesislerinde yüksek gerilim ekipmanlarını ve akü sıralarında düşük gerilim ekipmanlarını bağlamak için de kullanılırlar. Genelde yalıtımsızdırlar ve yalıtımlı sütunlarla havada desteklenmeleri için yeterli sertliğe sahiptirler. Bu özellikler, iletkenlerin yeterince soğutulmasına ve yeni bir eklem oluşturmadan çeşitli noktalardan içeri girebilmelerine olanak tanır.

Modele Bağlı Diğer Ürünler

TEKLİF ALIN

fiyat teklifinizi en kısa sürede size sunmaktayız

Alanı Doldurunuz
İyi görünüyor!
Lütfen E-Postanızı Doğru Giriniz
İyi görünüyor!
Alanı Doldurunuz
İyi görünüyor!
Alanı Doldurunuz