MM200ST-24

Marka: Abanaki

Model Numarası: MM200ST-24

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

Band oil skimmer
Mighty Mini MM200ST-24
Rated power 7 l / h
(based on medium oil SAE30).
Made of stainless steel,
with built-in timer.
Belt width 50 mm (2 "),
belt length 610 mm
(24 ", distance from the mounting plane to the
Lower edge of lower pulley).
Band material optionally stainless steel,
elastomer or polymer.
Weight about 3.5 kg.
connection 1 ~ 230 V, 50 Hz.

"Abanaki" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "Abanaki" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Abanaki Türkiye Satışı » Abanaki Türkiye Temsilcisi » Abanaki Türkiye Fiyatı » Abanaki Türkiye Distrübütörü » Abanaki Türkiye Bayisi MM200ST-24 Türkiye » MM200ST-24 Türkiye Satışı » MM200ST-24 Türkiye Temsilcisi » MM200ST-24 Türkiye Fiyatı » MM200ST-24 Türkiye Distrübütörü » MM200ST-24 Türkiye Bayisi »