Marka: Nettervibration

Model Numarası: NCT 3

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

Nice compressed air turbine vibrator Technical data at 6 bar: Working torque: 0.016 cmkg Centrifugal force: 1,383 N Air consumption: 75 l / min Sound level: 77 dB (A) Rated frequency: 39,700 min-1 Ambient temperature: -20 ° C to 120 ° C Mounting dimensions: distance: 68 mm; ø 7 mm Weight: 0.230 kg Dimensions: 86 x 32 x 50 mm (LxWxH) Standard equipment: Housing made of aluminum (surface-treated), Hose nozzle and silencer made of plastic Further technical data according to brochure no. 23. This brochure is available at www.NetterVibration.com available in the download area. The technical data are comparative values and can vary depending on the application vary. Further data on request. Order No .: 02703000

"Nettervibration" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "Nettervibration" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Dökümanlar

Nettervibration Türkiye Satışı » Nettervibration Türkiye Temsilcisi » Nettervibration Türkiye Fiyatı » Nettervibration Türkiye Distrübütörü » Nettervibration Türkiye Bayisi NCT 3 Türkiye » NCT 3 Türkiye Satışı » NCT 3 Türkiye Temsilcisi » NCT 3 Türkiye Fiyatı » NCT 3 Türkiye Distrübütörü » NCT 3 Türkiye Bayisi »