NRBM210NH0

Marka: Frigel

Model Numarası: NRBM210NH0

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

Turbogel = RBM
Model: RBM 210/0 HP
Power supply: 400V / 50Hz ± 10%
Temperature control unit with a temperature zone
Heating power: 0 kW / without heating element
Motor-driven proportional valve for temperature control
Direct cooling

"Frigel" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "Frigel" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Frigel Türkiye Satışı » Frigel Türkiye Temsilcisi » Frigel Türkiye Fiyatı » Frigel Türkiye Distrübütörü » Frigel Türkiye Bayisi NRBM210NH0 Türkiye » NRBM210NH0 Türkiye Satışı » NRBM210NH0 Türkiye Temsilcisi » NRBM210NH0 Türkiye Fiyatı » NRBM210NH0 Türkiye Distrübütörü » NRBM210NH0 Türkiye Bayisi »