PB-Y-WASSW5-WASSW5-WAKSW5

Marka: Escha

Model Numarası: PB-Y-WASSW5-WASSW5-WAKSW5

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

Zolltarif: 85366990 | Ursprungsland: DEM12x1-2xM12x1 2-fach-Verteiler Kupplung 5-polig B-codiert aufM12x1 2xStecker 5-polig B-codiertgeschirmt Profibus

"Escha" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "Escha" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Escha Türkiye Satışı » Escha Türkiye Temsilcisi » Escha Türkiye Fiyatı » Escha Türkiye Distrübütörü » Escha Türkiye Bayisi PB-Y-WASSW5-WASSW5-WAKSW5 Türkiye » PB-Y-WASSW5-WASSW5-WAKSW5 Türkiye Satışı » PB-Y-WASSW5-WASSW5-WAKSW5 Türkiye Temsilcisi » PB-Y-WASSW5-WASSW5-WAKSW5 Türkiye Fiyatı » PB-Y-WASSW5-WASSW5-WAKSW5 Türkiye Distrübütörü » PB-Y-WASSW5-WASSW5-WAKSW5 Türkiye Bayisi »