PBA20P30CWH

Marka: Kohler

Model Numarası: PBA20P30CWH

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

L= 30 inchs (76.2 mm),
Dout=63 mm,Din=28 mm
20 microns
Polypropylene Grace
Cartridge Filter

"Kohler" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "Kohler" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Kohler Türkiye Satışı » Kohler Türkiye Temsilcisi » Kohler Türkiye Fiyatı » Kohler Türkiye Distrübütörü » Kohler Türkiye Bayisi PBA20P30CWH Türkiye » PBA20P30CWH Türkiye Satışı » PBA20P30CWH Türkiye Temsilcisi » PBA20P30CWH Türkiye Fiyatı » PBA20P30CWH Türkiye Distrübütörü » PBA20P30CWH Türkiye Bayisi »