PCD3.M3120

Marka: Saia Burgess Controls +++

Model Numarası: PCD3.M3120

Kategori: Switch

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

PCD3.M3020 does not exist anymore, replacement
would be PCD3.M3120.

PCD3 processor unit
128 KBytes user program, backup with internal flash
memory, USB port for PG5, up to 64 I / O (not
expandable), 2 interrupts, web server, RS 485 for
Profi-S-Net or SBC S-Bus, slot # 0 for PCD3.F ..,
Ethernet TCP / IP

"Saia Burgess Controls +++" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "Saia Burgess Controls +++" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Saia Burgess Controls +++ Türkiye Satışı » Saia Burgess Controls +++ Türkiye Temsilcisi » Saia Burgess Controls +++ Türkiye Fiyatı » Saia Burgess Controls +++ Türkiye Distrübütörü » Saia Burgess Controls +++ Türkiye Bayisi PCD3.M3120 Türkiye » PCD3.M3120 Türkiye Satışı » PCD3.M3120 Türkiye Temsilcisi » PCD3.M3120 Türkiye Fiyatı » PCD3.M3120 Türkiye Distrübütörü » PCD3.M3120 Türkiye Bayisi »