Marka: Vapac by Nortek Global HVAC

Model Numarası: PCD4H-6WB

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

replacement cylinder 4H-6WB at a conductivity of 450-1000mS / cm

"Vapac by Nortek Global HVAC" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "Vapac by Nortek Global HVAC" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Vapac by Nortek Global HVAC Türkiye Satışı » Vapac by Nortek Global HVAC Türkiye Temsilcisi » Vapac by Nortek Global HVAC Türkiye Fiyatı » Vapac by Nortek Global HVAC Türkiye Distrübütörü » Vapac by Nortek Global HVAC Türkiye Bayisi PCD4H-6WB Türkiye » PCD4H-6WB Türkiye Satışı » PCD4H-6WB Türkiye Temsilcisi » PCD4H-6WB Türkiye Fiyatı » PCD4H-6WB Türkiye Distrübütörü » PCD4H-6WB Türkiye Bayisi »