Marka: Ardetem

Model Numarası: PECA11D-2RF

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

ELECTRICAL NETWORK ANALYZER, ANALYSIS AND DISPLAY OF THE DISTURBANCES, UNIVERSAL POWER SUPPLY Current input: 1A and 5 A AC Voltage input: 175 V and 600 V AC For all network types Graphical rear-lit LCD 25 measurable parameters: 3U, 3V, 3I, cos, f, F, P, Q, S, E... Analysis of the disturbances according to the standard EN50160 Recording and display of the errors of U, I, F, Flicker, Harmonics and THD over 1 week Function oscilloscope 3 logic inputs 2 relay outputs (setpoint or pulses) Output: RS 485 Modbus/Jbus communications Ethernet Modbus TCP/IP output + embarked web server Unviersal power supply: 20 to 270 vac and 20 to 300 vdc Format: 96x96mm

"Ardetem" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "Ardetem" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Ardetem Türkiye Satışı » Ardetem Türkiye Temsilcisi » Ardetem Türkiye Fiyatı » Ardetem Türkiye Distrübütörü » Ardetem Türkiye Bayisi PECA11D-2RF Türkiye » PECA11D-2RF Türkiye Satışı » PECA11D-2RF Türkiye Temsilcisi » PECA11D-2RF Türkiye Fiyatı » PECA11D-2RF Türkiye Distrübütörü » PECA11D-2RF Türkiye Bayisi »