Marka: Samiflex by BOMAB

Model Numarası: SAMIFLEX A5 - rubber coupling

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

"Samiflex by BOMAB" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "Samiflex by BOMAB" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Samiflex by BOMAB Türkiye Satışı » Samiflex by BOMAB Türkiye Temsilcisi » Samiflex by BOMAB Türkiye Fiyatı » Samiflex by BOMAB Türkiye Distrübütörü » Samiflex by BOMAB Türkiye Bayisi SAMIFLEX A5 - rubber coupling Türkiye » SAMIFLEX A5 - rubber coupling Türkiye Satışı » SAMIFLEX A5 - rubber coupling Türkiye Temsilcisi » SAMIFLEX A5 - rubber coupling Türkiye Fiyatı » SAMIFLEX A5 - rubber coupling Türkiye Distrübütörü » SAMIFLEX A5 - rubber coupling Türkiye Bayisi »