SCREW COMPRESSOR

Marka: COMPAIR BROOMWADE LIMITED

Model Numarası: SCREW COMPRESSOR

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

TYPE: L37:. 7.5 -13 BAR
SPECIAL AIR END TYPE: "EK 140 "
VOLUME RATE OF FLOW: 5.3- 7 M3/MIN
SUCTION PRESS.:1 BAR
WORKING PRESS.:7.5 BAR
MOTOR IP:55
CLASS:F 37 KW 3000 RPM

"COMPAIR BROOMWADE LIMITED" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "COMPAIR BROOMWADE LIMITED" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

COMPAIR BROOMWADE LIMITED Türkiye Satışı » COMPAIR BROOMWADE LIMITED Türkiye Temsilcisi » COMPAIR BROOMWADE LIMITED Türkiye Fiyatı » COMPAIR BROOMWADE LIMITED Türkiye Distrübütörü » COMPAIR BROOMWADE LIMITED Türkiye Bayisi SCREW COMPRESSOR Türkiye » SCREW COMPRESSOR Türkiye Satışı » SCREW COMPRESSOR Türkiye Temsilcisi » SCREW COMPRESSOR Türkiye Fiyatı » SCREW COMPRESSOR Türkiye Distrübütörü » SCREW COMPRESSOR Türkiye Bayisi »