Marka: GMC-I Messtechnik

Model Numarası: SINEAX U 553

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

U553 AC voltage transmitter Configuration: 41C1 220 4 - P13 / 70 housing for rail mounting 1 - input mains frequency 50/60 Hz C - Measuring range 0 ... 100 V. 1 - Output signal 0 ... 20 mA 2 - Auxiliary power 24 ... 60 V AC 2 - Setting time 50 ms 0 - Without test protocol

"GMC-I Messtechnik" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "GMC-I Messtechnik" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Dökümanlar

GMC-I Messtechnik Türkiye Satışı » GMC-I Messtechnik Türkiye Temsilcisi » GMC-I Messtechnik Türkiye Fiyatı » GMC-I Messtechnik Türkiye Distrübütörü » GMC-I Messtechnik Türkiye Bayisi SINEAX U 553 Türkiye » SINEAX U 553 Türkiye Satışı » SINEAX U 553 Türkiye Temsilcisi » SINEAX U 553 Türkiye Fiyatı » SINEAX U 553 Türkiye Distrübütörü » SINEAX U 553 Türkiye Bayisi »