Marka: Sterling Sihi

Model Numarası: CEHA 6108/5AAUTN4 / Pompa

Kategori: Pompalar

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

"Sterling Sihi" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "Sterling Sihi" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Sterling Sihi Türkiye Satışı » Sterling Sihi Türkiye Temsilcisi » Sterling Sihi Türkiye Fiyatı » Sterling Sihi Türkiye Distrübütörü » Sterling Sihi Türkiye Bayisi CEHA 6108/5AAUTN4 / Pompa Türkiye » CEHA 6108/5AAUTN4 / Pompa Türkiye Satışı » CEHA 6108/5AAUTN4 / Pompa Türkiye Temsilcisi » CEHA 6108/5AAUTN4 / Pompa Türkiye Fiyatı » CEHA 6108/5AAUTN4 / Pompa Türkiye Distrübütörü » CEHA 6108/5AAUTN4 / Pompa Türkiye Bayisi »