T154

Marka: Tecsystem

Model Numarası: T154

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

TEMPERATURE MONITORING UNIT ED16

DIMENSION & WEIGHT: 1 BOX 23.0 X 17.0 X 12.0 cm
1 Kg
HS CODE: 9032.10.80
COUNTRY OF ORIGIN: ITALY
NO DANGEROUS GOODS / NO DUAL USE ITEM

"Tecsystem" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "Tecsystem" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Tecsystem Türkiye Satışı » Tecsystem Türkiye Temsilcisi » Tecsystem Türkiye Fiyatı » Tecsystem Türkiye Distrübütörü » Tecsystem Türkiye Bayisi T154 Türkiye » T154 Türkiye Satışı » T154 Türkiye Temsilcisi » T154 Türkiye Fiyatı » T154 Türkiye Distrübütörü » T154 Türkiye Bayisi »