Marka: Hiquel

Model Numarası: TA 02 S

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

HIQUEL timing relay TA 02 S, delayed-release without auxiliary voltage, 230VAC operating voltage, can be clamped, 1 changeover contact, time range 0.1 sec. to 3 min, with RESET function HIQUEL Timer TA 02 S, off delay without control voltage, 230VAC control voltage, 1 changeover contact, Time Range 0.1 sec to 3 min, with RESET Function

"Hiquel" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "Hiquel" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Hiquel Türkiye Satışı » Hiquel Türkiye Temsilcisi » Hiquel Türkiye Fiyatı » Hiquel Türkiye Distrübütörü » Hiquel Türkiye Bayisi TA 02 S Türkiye » TA 02 S Türkiye Satışı » TA 02 S Türkiye Temsilcisi » TA 02 S Türkiye Fiyatı » TA 02 S Türkiye Distrübütörü » TA 02 S Türkiye Bayisi »