TR 5370 LP

Marka: Holmatro

Model Numarası: TR 5370 LP

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

Trennkraft des 1. Kolbens: mindestens 231 kN / 23,6 Tonnen
Trennkraft des 2. Kolbens: mindestens 111 kN / 11,3 Tonnen
Geschlossene Länge: max. 635mm,
Offene Länge: min. 1510mm,
Gewicht: 16,9 kg

"Holmatro" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "Holmatro" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Holmatro Türkiye Satışı » Holmatro Türkiye Temsilcisi » Holmatro Türkiye Fiyatı » Holmatro Türkiye Distrübütörü » Holmatro Türkiye Bayisi TR 5370 LP Türkiye » TR 5370 LP Türkiye Satışı » TR 5370 LP Türkiye Temsilcisi » TR 5370 LP Türkiye Fiyatı » TR 5370 LP Türkiye Distrübütörü » TR 5370 LP Türkiye Bayisi »