Typ: 15 VDO

Marka: Dwyer

Model Numarası: Typ: 15 VDO

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

POSITION INDICATOR / SWITCH / TRANSMITTER
Type: 15 VDO
Mark 1, magnetic coupling
Output: Transmitter 1 k? Potentiometer 1/2%. 4 to 20 mA.
Switch Type: 2 x SPDT, Rated: 10 A @ 125/250 VAC (~), 1/3 PS @ 125/250 VAC (~), 1/2 A @ 125 VDC (), 1/4 A @ 250 VDC
(), 4 A at 125 VAC (~) (tungsten).
Direct Drive (or Yoke) with visual display
Housing aluminum, painted black

"Dwyer" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "Dwyer" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Dwyer Türkiye Satışı » Dwyer Türkiye Temsilcisi » Dwyer Türkiye Fiyatı » Dwyer Türkiye Distrübütörü » Dwyer Türkiye Bayisi Typ: 15 VDO Türkiye » Typ: 15 VDO Türkiye Satışı » Typ: 15 VDO Türkiye Temsilcisi » Typ: 15 VDO Türkiye Fiyatı » Typ: 15 VDO Türkiye Distrübütörü » Typ: 15 VDO Türkiye Bayisi »