Typ Temporiti K7D

Marka: Temporiti

Model Numarası: Typ Temporiti K7D

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

0SG

Electromagnetic DC brake
Type Temporiti K7D
Braking torque 160 Nm
without hub
100 volts DC

The hub is included in the brake price.
Please specify the desired bore (dimension "F") when ordering

"Temporiti" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "Temporiti" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Temporiti Türkiye Satışı » Temporiti Türkiye Temsilcisi » Temporiti Türkiye Fiyatı » Temporiti Türkiye Distrübütörü » Temporiti Türkiye Bayisi Typ Temporiti K7D Türkiye » Typ Temporiti K7D Türkiye Satışı » Typ Temporiti K7D Türkiye Temsilcisi » Typ Temporiti K7D Türkiye Fiyatı » Typ Temporiti K7D Türkiye Distrübütörü » Typ Temporiti K7D Türkiye Bayisi »