Marka: Besa

Model Numarası: Type 249-CR-H2

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

Safety valve type 249-CR-H2 DN ¾”x1” THREADED CONNECTION GAS-F/F Set @ 300 Bar(G) Other details as per attached data sheet. Interchangeable with s/n 15-9-2 Net weight : 2 kg each valve Custom tariff 84814010

"Besa" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "Besa" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Besa Türkiye Satışı » Besa Türkiye Temsilcisi » Besa Türkiye Fiyatı » Besa Türkiye Distrübütörü » Besa Türkiye Bayisi Type 249-CR-H2 Türkiye » Type 249-CR-H2 Türkiye Satışı » Type 249-CR-H2 Türkiye Temsilcisi » Type 249-CR-H2 Türkiye Fiyatı » Type 249-CR-H2 Türkiye Distrübütörü » Type 249-CR-H2 Türkiye Bayisi »