Type: C 310-BO with display

Marka: Kimo

Model Numarası: Type: C 310-BO with display

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

Multifunction transducer
which adapts to their measuring requirements.

Optional are the following measurements with the
corresponding modules / probes such as.
Differential pressure, air velocity, volume flow,
rel. Humidity, dew point, temperature, CO2, CO
and air pressure (barometric pressure) possible.
Likewise, over the pressure signal with
the SQR / 3 function (optional) the air velocity,
the flow rate is shown on the display and as
analog signal to be processed further.
Technical specifications:
Power supply: 24 V AC / DC
Analog outputs: 2 x 0 / 4-20 mA or 2 x 0 / 5-10V
(Optional: 4 x 0 / 4-20 mA or 4 x 0 / 5-10V)
Relay outputs: 4 x change-over contacts 5A / 230V (optional)
REPL. Print modules incl. Temperature input
(+/- 100 Pa, 500 Pa, 1000 Pa, 10,000 Pa optional)
Optional: Interface for RS485 Modbus protocol
and Ethernet networks. Please note when ordering,
the Ethernet interface can not be retrofitted.
Housing: IP 65 ABS housing with stainless steel front
Operating temperature: -10..bis + 50 ° C
All settings of the transmitter
can be performed by keypad on the device
or (optionally) via the parameterization software
LCC-S fast and easy from the laptop.
Delivery: with wall bracket and adjustment certificate
Tariff No .: 90330000
Art.-No .: 56-24410

"Kimo" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "Kimo" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Endüstriyel Yedek Parça İthal Ediyoruz

Sanayi kuruluşlarının fonksiyonel işleyişinin sürdürülebilir olması her şeyden önce üretimin devamlılığına bağlıdır. Bu çerçevede ihtiyacınız olan endüstriyel yedek parçanın tam ve zamanında uygulama alanına ulaşmasını sağlayan firmamız web sayfamızı inceleyebilir, talep ettiğiniz ürünleri bizlerden sipariş üzerine temin edebilirsiniz.
Elbette binlerce mekaniğin söz konusu olduğu bu alanda taleplerinizi sayfamızdan bulamamanız durumunda ihtiyacınız olan yedek parçayı bizlere bildirmeniz yeterli olacaktır. Bizler söz konusu parçayı geniş çaplı bir üretim yelpazesi içinde ve en kısa sürede sizler için temin edebiliyoruz.
Üstelik tam tamına 37.000 markanın, 150.000 civarında ürününü satışa sunan firmamız bu anlamda Türkiye'nin en hızlı yedek parça satış konseptine sahip firması olmaktan gurur duymaktadır. Bunun yanı sıra kargo sürecinin de sizleri düşünerek hızlı ve seri şekilde dizayn edildiğini de hemen hatırlatalım.
Lütfen ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili olarak merak ettiklerinizi sormak istediklerinizi bizlere hiç çekinmeden aktarınız.
Başta endüstriyel yedek parça olmak üzere tüm siparişlerinizi karşılamak üzere telefonlarımız her zaman açık bulundurulmaktadır.

Kimo Türkiye Satışı » Kimo Türkiye Temsilcisi » Kimo Türkiye Fiyatı » Kimo Türkiye Distrübütörü » Kimo Türkiye Bayisi Type: C 310-BO with display Türkiye » Type: C 310-BO with display Türkiye Satışı » Type: C 310-BO with display Türkiye Temsilcisi » Type: C 310-BO with display Türkiye Fiyatı » Type: C 310-BO with display Türkiye Distrübütörü » Type: C 310-BO with display Türkiye Bayisi »