ULCOS920D2

Marka: Jm Concept

Model Numarası: ULCOS920D2

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

UNIVERSAL TRANSMITTER
FRONT FACE PROGRAMMATION
- LCD graphic display
- Programmation joystick
AVAILABLE INPUTS
- 1 universal input and 1 sensor supply
AVAILABLE OUTPUTS
- 2 Analogue output current or voltage
- 2 Relays outputs 1 C/O
OTHER CHARACTERISTICS
- Triple Isolation Input / Outputs / Auxiliairy
supply : 2500Vac
- Universal auxiliary supply 20Vdc/370Vdc &
80Vac/256Vac
- 17.5mm width DIN RAIL mounted case with unplugable
terminals

"Jm Concept" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "Jm Concept" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Jm Concept Türkiye Satışı » Jm Concept Türkiye Temsilcisi » Jm Concept Türkiye Fiyatı » Jm Concept Türkiye Distrübütörü » Jm Concept Türkiye Bayisi ULCOS920D2 Türkiye » ULCOS920D2 Türkiye Satışı » ULCOS920D2 Türkiye Temsilcisi » ULCOS920D2 Türkiye Fiyatı » ULCOS920D2 Türkiye Distrübütörü » ULCOS920D2 Türkiye Bayisi »