UniOP 7" Widescreen

Marka: Exor

Model Numarası: UniOP 7" Widescreen

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

eTOP307-G
TFT Touch
Front foil gray
WVGA resolution 800x480, 64k colors,
resistive touch, 64 MB Flash,
10/100 Ethernet, USB

+ ETOP307U201

"Exor" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "Exor" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Exor Türkiye Satışı » Exor Türkiye Temsilcisi » Exor Türkiye Fiyatı » Exor Türkiye Distrübütörü » Exor Türkiye Bayisi UniOP 7" Widescreen Türkiye » UniOP 7" Widescreen Türkiye Satışı » UniOP 7" Widescreen Türkiye Temsilcisi » UniOP 7" Widescreen Türkiye Fiyatı » UniOP 7" Widescreen Türkiye Distrübütörü » UniOP 7" Widescreen Türkiye Bayisi »