Marka: Rsf Elektronik

Model Numarası: DG118

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

Pos. 01 Incremental encoder DG118 ? Incremental encoder DG 118 ? 9000 pulses / revolution, supply +5 V, ? Output square wave signals ? Cable outlet axial ? 3 m cable with L 70 plug Art.No .: 990002001980

"Rsf Elektronik" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "Rsf Elektronik" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Rsf Elektronik Türkiye Satışı » Rsf Elektronik Türkiye Temsilcisi » Rsf Elektronik Türkiye Fiyatı » Rsf Elektronik Türkiye Distrübütörü » Rsf Elektronik Türkiye Bayisi DG118 Türkiye » DG118 Türkiye Satışı » DG118 Türkiye Temsilcisi » DG118 Türkiye Fiyatı » DG118 Türkiye Distrübütörü » DG118 Türkiye Bayisi »