EM55-1

Marka: Spectron

Model Numarası: EM55-1

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

Spectrolab sampling point
Removal point for wall mounting for non-corrosive gases up to quality 6.0
Material: Housing: chromed brass
                                Membrane: Hastelloy C276
* 1 piece of service gas valve with open / closed position indicator
* Filter in the hot gas inlet
* 1 pressure regulator EM51 with back pressure gauge
* mounted on a two-piece, powder-coated aluminum base plate
Leakage rate: 10-8 mbar l / s He
Gas type: xxx
Form: max. 40 bar
Back pressure: max. 10 bar
Connections: Input and output: ¼ "NPT inside
Order code: EM55-1-40-10-O

Dökümanlar

"Spectron" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "Spectron" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Spectron Türkiye Satışı » Spectron Türkiye Temsilcisi » Spectron Türkiye Fiyatı » Spectron Türkiye Distrübütörü » Spectron Türkiye Bayisi EM55-1 Türkiye » EM55-1 Türkiye Satışı » EM55-1 Türkiye Temsilcisi » EM55-1 Türkiye Fiyatı » EM55-1 Türkiye Distrübütörü » EM55-1 Türkiye Bayisi »