Spectrolab spiral tube, stainless steel

Marka: Spectron

Model Numarası: Spectrolab spiral tube, stainless steel

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

Spectrolab spiral tube, stainless steel
for connecting the gas cylinders to the expansion station, for gases up to quality 6.0
* Nominal diameter: 4mm
* 4-fold spiral winding for particularly high flexibility
* also suitable for cabinet installation
Connections: Input: according to DIN 477 200 bar - acc. Type of gas
Output: 6mm clamping ring, stainless steel
Order code: SR-200-DIN477-gas type-related

"Spectron" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "Spectron" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Spectron Türkiye Satışı » Spectron Türkiye Temsilcisi » Spectron Türkiye Fiyatı » Spectron Türkiye Distrübütörü » Spectron Türkiye Bayisi Spectrolab spiral tube, stainless steel Türkiye » Spectrolab spiral tube, stainless steel Türkiye Satışı » Spectrolab spiral tube, stainless steel Türkiye Temsilcisi » Spectrolab spiral tube, stainless steel Türkiye Fiyatı » Spectrolab spiral tube, stainless steel Türkiye Distrübütörü » Spectrolab spiral tube, stainless steel Türkiye Bayisi »