P/N:030 060

Marka: Peter Sauer & Sohn KG

Model Numarası: P/N:030 060

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

KONZENTRISCHES VENT
Erste Stufe saug und Druckventil

"Peter Sauer & Sohn KG" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "Peter Sauer & Sohn KG" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Peter Sauer & Sohn KG Türkiye Satışı » Peter Sauer & Sohn KG Türkiye Temsilcisi » Peter Sauer & Sohn KG Türkiye Fiyatı » Peter Sauer & Sohn KG Türkiye Distrübütörü » Peter Sauer & Sohn KG Türkiye Bayisi P/N:030 060 Türkiye » P/N:030 060 Türkiye Satışı » P/N:030 060 Türkiye Temsilcisi » P/N:030 060 Türkiye Fiyatı » P/N:030 060 Türkiye Distrübütörü » P/N:030 060 Türkiye Bayisi »