Marka: Spectron

Model Numarası: BM55-2U

Garanti: 12 ay
Teslimat Seçenekleri: Standart, Hızlı Teslimat

Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 224 240 03 04 numaralı telefonumuzu arayabilir yada info@yursat.com.tr e-posta adresinden teklif isteyebilirsiniz. FİYAT TEKLİFİ İSTE

Spectrolab relaxation station automatically switching relaxation station for non-corrosive gases up to quality 6.0, to connect 2 bottles Material: Housing: chromed brass                                 Membrane: Hastelloy C276 * 2 pieces of service gas valve with on / off position indicator * 2 pieces exhaust valve with on / off position indicator * Filter in the hot gas inlet * Blow-off valve * Forward and back pressure gauge * Mounted on a two piece powder coated aluminum base plate * 2 pieces bottle holders Leakage rate: 10-8 mbar l / s He Gas type: O2, He, H2, CH4, Ar Form: max. 200 bar Back pressure: max. 20 bar Connections: Input: 6mm clamping ring, stainless steel                                  Output: ¼ "NPT in Order code: BM55-2U-200-20-M-M

"Spectron" ürünleri hakkında detaylı bilgi

Fiyat bilgisi ve teslim sürelerini öğrenmek için bizimle e-posta (info@yursat.com.tr) yoluyla ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Ürüne ait Model numarası ve açıklamalarını e-posta olarak bize ulaştırmanız halinde en uygun sürelerde sizlere Fiyat teklifi dönüşümüz olacaktır.
YURSAT olarak "Spectron" ve portföyümüzde bulunan on binlerce farklı marka ve model Endüstriyel ürün / yedek parça / cihaz isteklerinizde Firmanıza Kapı Teslim satış gerçekleştirilmektedir.
Hidrolik-Pnömatik, Motorlar, Servo tahrik sistemleri, Encoder, Switch, Kaplin, Filtreler, Sensör, Pompa, Güç aktarım sistemleri gibi çalışmakta olduğumuz bir çok kategoride, siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde 12 ay Üretici firma garantisi ile Orjinal ürün tedariği sağlanmaktadır.
Satışı yapılan tüm ürünler Orjinaldir ve Üreticisinden ya da yetkili distribütöründen sağlanmaktadır.

YURSAT yedek parça tedariği yapan bir şirkettir. Sitemizde bulunan markaların yetkili distribütörü yada temsilcisi değildir.

Dökümanlar

Spectron Türkiye Satışı » Spectron Türkiye Temsilcisi » Spectron Türkiye Fiyatı » Spectron Türkiye Distrübütörü » Spectron Türkiye Bayisi BM55-2U Türkiye » BM55-2U Türkiye Satışı » BM55-2U Türkiye Temsilcisi » BM55-2U Türkiye Fiyatı » BM55-2U Türkiye Distrübütörü » BM55-2U Türkiye Bayisi »